Ortak organizasyonlar:
Partner organisation logos
RB Pharmaceuticals Ltd, bir Indivior PLC, şubesi, şirketinin bir eğitim bağışı ile finanse edilmiştir

Vücut sizin. Seçim sizin.

Heroin user in treatment - Benim Tedavim Benim Seçimim

Daha iyi bir tedavi sonucu elde etmek için genellikle daha iyi bilgilenmek gerekir.

APDO, ASUD, JES ve onaylayıcı ortaklarımız, sizi eroin/opioid bağımlılığı ve bunun üstesinden gelme seçenekleriniz hakkında iyi bir şekilde bilgilendirmeyi amaçlayan bu web sitesini desteklemekten büyük memnuniyet duymaktadır.

Şu anda burada bulunmanız müthiş bir başlangıç. Burada yazılanları, hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istediğiniz için okuyor olabilirsiniz? Bir tanıdığınız için bilgi arıyor olabilirsiniz? Şimdiki tedaviniz veya diğer seçenekleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyor olabilirsiniz?

Soru sormak iyi, ama cevap da almak gerekir. Bir tedavi programına, başlıyor veya başlamayı düşünüyorsanız, buradaki bilgilerle bazı sorularınıza cevap bulmanızı umuyoruz. Daha da önemlisi, tüm tedavi sorularınıza. cevap aramak için gereken güveni kazanmanızı istiyoruz. Böylece yapacağınız seçimler konusunda kendinizi daha rahat hissedebileceksiniz. Ve en iyi sonucu elde edebileceksiniz.

APDO, ASUD, JES ve onaylayıcı ortaklarımız, her opioid kullanıcısının bilgilendirilmiş olarak seçim yapabilmesi için doğru bilgilere erişmesi gerektiğine inanmaktadır. Ne derler bilirsiniz: “Bilgi kuvvettir”. Bizim yapmaya çalıştığımız da tam olarak bu. En iyi seçimi yapabilmeniz için gereken bilgilerle sizi güçlendirmek.